Кут при основі рівнобедреного трикутника дорівнює 60°.Знайдіть сторони трикутника якщо його

висота,проведена до основи дорівнює 8√3

Ответы на вопрос

Отвечает Быханов Тима.
Трикутник рівносторонній отже сторона= (2*h*√3)/3=2*8*3/3=16