У рівнобедреному трикутникуABC з основою AC сума двох нерівних кутів дорівнює 166 градусів. знайти

решту кутів трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Федорова Ольга.

трикутник АВС, АВ=ВС, кутА=кут С, кутА+кутВ=166, зовнішній кут при куті С=кутА+кутВ=166, внутрішній кут С=180-166=14=кутА, кут В=166-14=152