На відрізку AD позначено точки В і С так, що АВ = СD, AC=5 см. Знайдіть довжину відрізка BD


Ответы на вопрос

Отвечает Рыжкова Дарья.
Нехай хсм-АВ
тоді усм-ВС
За умовою АС=5, тоді складемо  рівняння:
х+у=5
Так як АВ=СД, і у=5-х, то ВД=5см