Сторона ромба утворює з однією з його діагоналей кут 68градусів.знайти кути ромба


Ответы на вопрос

Отвечает Богданов Ваня.
Диагонали ромба - его биссектрисы
Значит, угол 1 = 68*2 = 136
Угол 2 = 180-136=44
Угол 3= угол 1= 136
Угол 4 = угол 2 =44