Знайти кути трикутника, якщо іхні градусні міри відносятся 2:3:7,


Ответы на вопрос

Отвечает Чернов Андрей.
Сумма кутів трикутника 180.
Нехай к - коефіцієнт пропорційності.
2к+3к+7к=180
12к=180
к=15
15*2=30
15*3=45
15*7=105
Відповідь: 30; 45; 105.