Знайдіть кут між медіаною і висотою прямокутного трикутника,які проведені з вершини прямого

кута,якщо гострий кут дорівнює 38°

Ответы на вопрос

Отвечает Нестерова Яна.
Угол A = 38
тогда угол B = 90-38 = 52
угол MCH = угол С - угол AMC - угол BCH
угол AMC = 38 - (медиана равно половине гипотенузы, след-но AMC равнобед)
угол BCH = 90-52 = 38
отсюда угол MCH = 90-38-38 = 14