Бісектриси кутів трикутника МРК перетинаються в точці О , кут МОК = 126 градусів . знайти кути МОР

і РОК , якщо кут РМК=56 градусів

Ответы на вопрос

Отвечает Вебер Матвей.

Ну тут очень просто, дан угол РМК, найходим его половинку:
1) ОМК=56/2=28°;
2) ОКМ=180-126-28=26°;

3) РКМ=26*2=52°;

4) МРК=180-52-56=72°;

5) МРО=ОРК=72/2=36°;

6) РОМ=180-36-28=116°;

7) РОК=360-116-126=118°.

 

Ответ: 116° и 118°.