Дві сторони трикутник = 6см і 10см а кут між ними = 120. Знайдіть пере метр трикутника


Ответы на вопрос

Отвечает Луенко Валерия.
Третю сторону знаходимо по теоремі косинусів
х²=6²+10²-2·6·10·cos120°=36+100-120·(-0,5)=196.
х=14 см.
Р=6+10+14=30 см.