Тікбұрышты үшбұрыштың гипотенузасы 5 м, ал оның бір катеті 3 м. Екінші катетті табыңдар.


Ответы на вопрос

Отвечает Воробьев Артём.
А(в квадрате) - В(в кв)=С(в кв)
25-9=16
16под корнем =4
3 катет равен 4см