Периметр рівнобедреного трикутника AMN з основою MN дорівнює 18 дм. знайдіть довжину бічної

сторони,якщо AM =7 дм

Ответы на вопрос

Отвечает Кутуков Сергей.

так як трикутник рівнобічний, то Р=2АМ+МН 18=2 * 7+МН МН= 18-2*7=4см