У прямокутнику ABCD бісектриса АК прямого кута А ділить протилежну сторону на відрізки ВК і КС, які

дорівнюють 4 см і 6 см відповідно. Знайдіть площу прямокутника

Ответы на вопрос

Отвечает Шинкаренко Лидия.

Бісектриса прямокутника відтинаю від нього рівнобедрений трикутник АВК, у нього АВ=ВК=4см. Площа прямокутника: S=AB*BC, де ВС=ВК+КС=4+6=10см. Отже 
S=4*10=40см^2