Площа квадрата, вписаного в коло, дорівнює 24 см2. Знайдіть периметр правильного трикутника,

описаного навколо даного кола

Ответы на вопрос

Отвечает Лазарева Анастасия.

Sквадрата=24см²
а=√24 - сторона квадрата
Радіус описаного навколо квадрата кола:
Rопис=а₄/2
Rопис=√24/√2=√12=√2√3
Це ж саме коло є вписаним у правильний трикутник
Радіус кола, вписаного в прав. трикутник:
r=а₃/ 2√3
Сторона прав. трикутника
а=r*2√3
R=r=2√3
a=2√3*2√3=12(cм)
Р=12*3=36(см)