Обчисліть сторони паралелограма, якщо його периметр дорівнює 42 см , а одна із сторін на 5 см

більша за другу

Ответы на вопрос

Отвечает Филипенко Женя.
Нехай менша=х,більша=х+5
маемо рівн:
х+х+5+х+х+5=42
4х=32
х=8
Отже менша ст=8см,а більша=8+5=13см
в-дь:8см,13см
Правильно!!!