Решите 2.6 ПЛЗ!!! Очень нужно!!



Ответы на вопрос

Отвечает Курман Айжан.
Загальне рівняння кола
(х - a)^2 + (y - b)^2 = 3
центр кола (а;b)

центр першого кола (1;6)
центр другого кола (-1;0)

рівняння прямої, що проходить через дві точки (х1;у1) та (х2;у2) в загальному вигляді
(х - x1) / (х2 - х1) = (у - у1) / (у2 - у1)

(х - 1) / (1 - (-1)) = (у - 6)/(0 - 6)
(х - 1) / (1 + 1) = (у - 6)/(- 6)
(х - 1) / 2 = (у - 6)/(- 6)
((х - 1) * (-6))/ 2 = (у - 6)
((х - 1) * (-3)) = (у - 6)
-3х + 3 = у - 6
-3х + 9 = у

у = -3х + 9