Знайти сторони рівнобедреного трикутника, якщо його периметр 46 см, а основа на 4 см більше бічної

сторони

Ответы на вопрос

Отвечает Ахмедов Нурмухаммад.
Х +х+х+4=46
3х+4=46
3х=46-4
3х=42
х=42:3
х=14 см