1. Трикутник АВС задано координатами своїх вершин А(-8; -2) В(2;10) С(4;4) скласти: 1) рівняння

висоти BF та її довжину; 2) рівняння медіани AD

Ответы на вопрос

Отвечает Медведева Алина.
2. Координаты точки D - середина ВС.
х=(х1+х2)/2 у=(у1+у2)/2
х=(2+4)/2=4 у=(10+4)/2=7

Длинна AD:
√((х2-х1)^2+(у2-у1)^2)
√((4-(-8))^2+(7-(-2))^2)=√(12^2+9^2)=√(144+81)=√225=15