Як знайти периметр трапеції якщо відомі основи (15 см і 49 см) і кут (60 градусів)


Ответы на вопрос

Отвечает Романова Виктория.
Якщо трапеція АВСD рівнобічна, то ВС=15 см, АD 49 см, ∠А=∠D=60°.
ΔАВК: ∠АВК=30°.
Побудуємо висоти ВК в СМ. КМ=(49-15):2=17 см, АВ=17. СD=АВ=17 см.
периметр трапеції дорівнює 15+17+49+17=98 см.
Відповідь: 98 см.