Бічна сторона рівнобедреного трикутника дорівняє 4см.,кут при основі 45 градусів.Знайти радіус

кола,описаного навколо трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Кривошеин Артём.
Кут при вершині  трикутника дорівнює 90градусів ( сума кутів трикутника).Також цей кут опирається на диаметр описаного кола (опирається на дугу=2*кут)
По теоремі Піфагора:     (2*R)^2=4^2+4^2=2*16
                                     4*R^2=2*16
                                        R^2=8
                                        R=2*корень з 2