Записати рівняняя кола з центром у точці O(-1;2) і радіусом 3


Ответы на вопрос

Отвечает Большова Ксюша.
Формула:
 (x-a)^2+(y-b)^2=R^2
— рівняння кола з центром у точці  A(a;b) і радіусом R.

Таким чином рівняння кола з центром у точці O(-1;2) і радіусом 3 буде
(x-(-1))^2+(y-2)^2=3^2 \\ (x+1)^2+(y-2)^2=9

Відповідь: (х+1)²+(у-2)²=9