Точка S рівновіддалена від кожної сторони правильного трикутника АВС 2√3 на см. Знайдіть відстань

від точки S до площини АВС, якщо відстань від точки S до сторони ВС дорівнює √3 см

Ответы на вопрос

Отвечает Сушин Леонид.
Дано: ДН=√3 см
SД=2√3 см
SН - ?

SН²= SД²-ДН²=(2√3)²-(√3)²=12-3=9
SН=√9=3 см.