Висота трапеції в 2 рази більша за середню лінію. Знайдіть основи трапеції , якщо їх довжини

відносяться як 3:5, а площа трапеції дорівнює 128 см квадратних

Ответы на вопрос

Отвечает Кінаш Зоряна.
Середня лінія дорівнює сумі основ,поділених на 2.тобто(3х+5х)/2,отже висота дорівнює 8х.Площа     S  =  (a + b) /2*h=(3x+5x)/2*8x=4x*8x=32x:  x=128/32=4. Основи 3*4=12см і 5*4=20 сс