Площа рівнобедренної трапеції 24 см (квадратних) висота 3см . Знайти периметр якщо більша основа 12

см . Срочно !!!

Ответы на вопрос

Отвечает Глебова Наталия.

Площадь S = h*(BC+AD)/2 = 3*(12+BC)/2 = 24 см²

18+3*ВС/2 = 24

3*ВС/2 = 6

ВС/2 = 2

ВС = 4 см

Боковая сторона АВ = √3²+[(12-4)/2]² = 5 cм

P = 12+5+4+5 = 26 см