Знайдіть довжину відрізка АВ якщо а(-2 3) b (2;0)


Ответы на вопрос

Отвечает Шитикова Анжелика.
Для знаходження довжини відрізка AB за координатами точок A (-2, 3) і B (2, 0), можна використовувати теорему Піфагора.

Довжина відрізка AB (AB) обчислюється так:

AB = √((x₂ - x₁)² + (y₂ - y₁)²),

де (x₁, y₁) - координати точки A, (x₂, y₂) - координати точки B.

У нашому випадку:
- x₁ = -2
- y₁ = 3
- x₂ = 2
- y₂ = 0

Підставимо ці значення у формулу:

AB = √((2 - (-2))² + (0 - 3)²) = √(4² + (-3)²) = √(16 + 9) = √25 = 5.

Отже, довжина відрізка AB дорівнює 5 одиницям.