З точки до площини проведено похилу завдовжки 10 см; відстань від цієї точки до площини дорівнює

8 см. Знайдіть проекцію похилої на площину.

Ответы на вопрос

Отвечает Єрмоличев Богдан.

Ответ:

6

Объяснение:

похила, проекція похилої на площину і відстань від точки до площини (висота) утворюють прямокутний трикутник.

За т. Піфагора проекція обчислюється:

√10^2-8^2=√100-64=√36=6