точки M,N i K лежать на одній прямій . Відомо, що MN =6 см, NK = 10см знайдить довжину видризку ДАМ

65

Ответы на вопрос

Отвечает Сединкина Элина.

Объяснение:

МК=МN+NK=6+10=16см (точка N лежить між точками М і К)

МК=NK-MN=10-6=4см (точка М лежить між точками

М і К)

Отвечает Кузнецов Максим.

Ответ:

M N I K равен 70 см + 2² значит 10 20