знайдіть площу сектора круга радіуса 6см,, якщо відповідний йому центральний кут дорівнює 90

градусів

Ответы на вопрос

Отвечает Аванесян Юлиана.

Ответ:

9π см²

Объяснение:

S=πR²*n/360, где n- центральный угол

S=π*6²*90°/360°=π*36/4=9π см²