Знайдіть об'єм прямокутного паралелепіпеда якщо його сторони основи дорівнюють 2 см і 3 см, а його

висота - 5 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Королёв Родион.

Ответ:V=30(см³)

Объяснение:

V=a×b×h

V=2×3×5

V=30(см³)