Трикутник вписаний у коло з радіусом 6 см. Знайти сторони цього трикутника , які лежать навпроти

кутів , що дорівнюють 120° та 30° Помогите, пожалуйста..

Ответы на вопрос

Отвечает Габдраупова Таня.

Ответ:

6√3см; 6см

Объяснение:

R=a/(2*sin<aльфа), где а- сторона противолежащая углу <(альфа).

а=R*2*sin<альфа.

1) а=6*2*sin120°

sin120°=√3/2

a=6*2*√3/2=6√3 см.

2) b=R*2*sin30°

sin30°=1/2

b=6*2*1/2=6см