Знайдіть кути A і B чотирикутника ABCD, вписаного в коло, якщо ∟C=70°, ∟D=110°


Ответы на вопрос

Отвечает Горобец Полина.

Объяснение:

за властивостями чотирикутника вписаного в коло протилежні кути дорівнюють 180° тоді А=180-70=110,

В=180-110=70°