В трикутнику АВС проведено бісектрису ВР. Знайти кути АРВ та ВРС, якщо 2 кути трикутника А та С

відповідно рівні 120º та 22º. План виконання завдання: 1) (розв’язання має містити необхідні пояснення та логічні дії чи обчислення);

Ответы на вопрос

Отвечает Маргарян Давид.

Ответ:

Рассмотрим треугольник АВС-нам известны два его угла,найдём третий

<В=180-(120+22)=180-142=38 градусов

Так как ВР биссектриса,она разделила угол В на два равных угла

<АВР=<РВС=<АВС:2=38:2=19 градусов

Треугольник АВР

Известны два угла

<АРВ=180-(120+19)=41 градус

Треугольник ВСР

Известны два угла

<ВРС=180-(19+22)=139 градусов

Объяснение: