8. Один із кутів прямокутного трикутника дорівнює 30°,а сума найменшої і найбільшої його сторін

дорівнює 9см.Знайдіть довжину гіпотенузи Даю 50 балівввв СРОЧНОО

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецова Лера.

Ответ:

6 см.

Объяснение:

Дано: ΔАВС, ∠А=90°,  ∠В=30°,  АС+ВС=9 см.  ВС - ?

АС=1/2 ВС за властивістю катета, що лежить навпроти кута 30°.

Нехай АС=х см, тоді ВС=9-х см.

2х+х=9;  3х=9;  х=3.  ВС=9-3=6 см