Бісектриса кута A утворює з його стороною кут 35°.Знайти градусну міру кута,суміжного з кутом A


Ответы на вопрос

Отвечает Кит Ангелина.

Ответ:

110°

Объяснение:

за властивістю бісектриси, ∠А=35*2=70°.

Кут, суміжний з ∠А=180-70=110°.