Сума зовнішніх кутів опуклого многокутника, які взяті по одному при кожній вершині, на 180° менша

за суму його внутрішніх кутів. Знайдіть число сторін цього многокутника. Будь ласка допоможіть)

Ответы на вопрос

Отвечает Каримов Владик.

сума зовнішніх кутів многокутника =360

сума внутрішніх = 360+180= 540

сума внутр кутів = 180°(n-2)

540=180(n-2)

540=180n-360

540+360=180n

900=180n

n=900/180

n=5

Відповідь: 5 сторін