Прямокутний трикутник із гіпотенузою 10 см і катетом 8 см обертається навколо меншого катета.

чому дорівнює висота утвореного конуса ? з розв'язком, будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Ланцев Никита.

Ответ:

Висота конуса дорівнює 6 см

Объяснение:

Прямокутний трикутник із гіпотенузою 10 см і катетом 8 см обертається навколо меншого катета. Чому дорівнює висота утвореного конуса ?

Маємо прямокутний ΔAOS(∠O=90°), в якому  більший катет АО=8 см,  SA=10см – гіпотенуза, SO– менший катет.

  • Тіло, яке утвориться при обертанні прямокутного ΔAOS навколо меншого катета SO називається конусом.

Висота конусаменший катет прямокутного ΔAOS.

За теоремою Піфагора знайдемо катет SO:

SO²=SA²-АО²=10²-8²=100-64=36

SO = 6 см

#SPJ1