Будьласка Знайдіть усі кути паралелограма, якщо два його кути відносяться як 13:5. У відповіді

через кому записати тільки значення кутів. Наприклад: 115, 65

Ответы на вопрос

Отвечает Сіркізюк Дімон.

Ответ:

Відповідь : 130 , 50

Объяснение:

складемо рівняння

13 х+5х=180

18х=180

х=10

13*10=130

5*10=50


Отвечает Муталапов Ильмир.

Ответ:130б.50.

Объяснение:13 х+5х=180

18х=180

х=10

13*10=130

5*10=50