Знайдіть катет прямокуного трикутника, якщо його гіпотенуза та другий катет відповідно дорівнюють

13 см і 5 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Калмыкова Ангелина.

Ответ:

по теореме Пифагора

катет=√гипотенуза²-катет²

катет=√13²-5²=√169-25=√144=12

катет=12