Площа повної поверхні прямокутного паралелепіпеда з вимірами 1см 4 см 5 см


Ответы на вопрос

Отвечает Гараклова Яна.

Ответ:

54 квадратних сантиметри.

Объяснение:

Площа повної поверхні прямокутного паралелепіпеда складається з площ фронтальних граней та площ бічної поверхні.

Площа фронтальної грані: 1 см * 4 см = 4 см^2

Площа бічної поверхні: 2 * (1 см * 5 см + 4 см * 5 см) = 2 * (5 см + 20 см) = 50 см^2

Отже, площа повної поверхні складає:

4 см^2 + 50 см^2 = 54 см^2

Відповідь: 54 квадратних сантиметри.