Трапециянын табандары 8 см және 7 см, ал ауданы 225 см2 Трапециянын биіктігін есептендер.


Ответы на вопрос

Отвечает Старицын Егор.

Ответ:

Трапецияның табандары 8см және 7см, ал ауданы 225 см2. Трапецияның биіктігін есептеңдер.

Трапецияның биіктігі 15см, ауданы 30 см2. Трапецияның орта сызығын табыңдар.

Бүйір қабырғасы 6 см, ал табандары 12 см және 18 см болатын теңбүйірлі трапецияның ауданы неге тең?

Теңбүйірлі трапецияның кіші табаны 12 см, ал бүйір қабырғасы 6 см және табанына қатысты бұрышы:1) 300;2)450. Трапецияның ауданы неге тең?

Теңбүйірлі трапецияның үлкен табаны 11см, кіші табаны 5см, табанына қатысты бұрышы 450. Трапецияның ауданын есептеңдер.

Трапецияның орта сызығы 8 дм, ал биіктігі 4 дм. Трапецияның ауданын табыңдар.

Тікбұрышты трапецияның бүйір қабырғасы табанына тең және онымен 1200 бұрыш жасайды. Егер оның табаны 2 түбір астындағы 3 см болса, ауданы неге тең?

Теңбүйірлі трапецияның табандары 24 см,30 см және периметрі 64 см. Ауданы неге тең?

геометрия 8 сынып трапеция

pandora.kz

РЕКЛАМА

6 жауап

Белгісіз 9.03.2015 жауап берді

1. Трапецияның табандары 15 см және 18 см, ал биіктігі 14 см. Трапецияның ауданы неге тең?

а = 15

б = 18

h = 14

S = ?

S = (а + б)/2 * h = (15 + 18)/2 * 14 = 33*7 = 231

Жақсы Жауап

басқа есептерді шығара алсыз ба? шығара алсаңыз көмектесіңізші.

Akbota_Sagyngali 9.03.2015 пікір қосты

Белгісіз 9.03.2015 жауап берді

2. Трапецияның табандары 8см және 7см, ал ауданы 225 см2. Трапецияның биіктігін есептеңдер.

а = 8

б = 7

S = 225

h = ?

S = (а + б)/2 * h

h = 2S/(а + б) = 2*225/8 + 7 = 450/15 = 30

3. Трапецияның биіктігі 15см, ауданы 30 см2. Трапецияның орта сызығын табыңдар.

h = 15

S = 30

l = ?

l = (а + б)/2

S = (а + б)/2 * h = l*h

l = S/h = 30 /15 = 2

Рахмет. Тағы да шығарып берсеңіз жақсы болар еді?

Akbota_Sagyngali 9.03.2015 пікір қосты

4. Бүйір қабырғасы 6 см, ал табандары 12 см және 18 см болатын тең бүйірлі трапецияның ауданы неге тең?

а = 12

б = 18

с = 6

S = ?

S = (а + б)/2 * h

х = (а - б)/2 = (18-12)/2 = 6/2 = 3

с^2 = h^2 + х^2

h^2 = 36 - 9

h^2 = 27

h = 3 түбір астында 3

S = (а + б)/2 * h = (12 + 18)/2 * 3 түбір астында 3 = 30/2 * 3 түбір астында 3 = 15* 3 түбір астында 3 = 45 түбір астында 3

Белгісіз 9.03.2015 пікір қосты

Қайта-қайта мазаңызды алғаным үшін кешірім сұраймын. Бұл есептер маған ертеңгі күнге керек еді. Сондықтан көмегіңіз қажет.

Akbota_Sagyngali 9.03.2015 пікір қосты

Белгісіз 9.03.2015 жауап берді

5. Тең бүйірлі трапецияның кіші табаны 12 см, ал бүйір қабырғасы 6 см және табанына қатысты бұрышы: 1) 30; 2)45. Трапецияның ауданы неге тең?

а = 12

с = 6

А = 30

Д = 45

S = ?

S = (а + б)/2 *h

h = 3

х^2 = с^2 - h^2

х^2 = 36-9

х^2 = 27

х = 3 түбір астында 3

б = 12 + 3 + 3 түбір астында 3 = 15 + 3 түбір астында 3

S = (а + б)/2 * h = (12 + 15 + 3 түбір астында 3)/2 * 3 = 27 + 3 түбір астында 3 * 1,5

Мағанда көмектесе аласыз ба?

........ 14.09.2016 пікір қосты

Ажар 5.12.2017 жауап берді

Маған айтып жіберініздерші Теңбүйірлі трапецияның табандары 8дм жане 14дм,ал биіктігі 4дм.Трапецияның бүйір қабырғаларын табыңдар.

Көмектесңіздерші

Белгісіз 10.09.2018 жауап берді

Трапецияның биіктігі 4см ал үлкен табанындағы бұрыштар 30 45 градус бүйір қабырғаларын табыңдар?

Белгісіз 3.03.2022 жауап берді

7есеп:

Бер: Ш:

MN-8дм S=MN*h

h-4дм S=8дм*4дм =32 дм

Т/к:S-? Ж:S-32 дм

Гинеколог етеккір туралы жиі қойылатын сұрақтарға жауап б...

Елімізде ақпанда ауа райы қандай болады?

Декреттік демалысқа шығу және еңбек құқығы туралы не білу...

Тест: Мұқағали Мақатаевты қаншалық жақсы білесіз?

Developed by Ainews for business

Ұқсас сұрақтар

3

жауап

Табандары 8 см және 5 см, биіктігі 6 см трапецияның ауданын табыңыз?

Бэми Геометрия 21.07.2015 сұрақ қойды | 994 қаралды

1

жауап

Трапецияның биіктігі 16 см, ауданы 4 дм квадрат.

Муза Геометрия 17.04.2016 сұрақ қойды | 3.7k қаралды

4

жауап

Тік бұрышты трапецияның табандары 10 см және 15 см бір бұрышы 45 градус?

Mgmap Геометрия 28.10.2013 сұрақ қойды | 7.1k қаралды