знайдіть гіпотенузу прямокутного трикутника,якщо його катети дорівнюють 1) 7см і 24см; 2) 6а см і

8а см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Митин Сергей.

Ответ:

1)За теоромею Піфагора а²+в²=с²

с=√(а²+в²)=√(24²+7²)=√(576+49)=√625=

=25см

2)За теоремою Піфагора а²+в²=с²

с=√(а²+в²)=√(6²+8²)=√(36+64)=√100=

=10см