Трикутник МНК= Трикутнику КМН. Знайти периметр трикутника МНК якщо МК=8см Допоможіть будь ласка ​


Ответы на вопрос

Отвечает Остроушко Юлия.

Ответ:

Объяснение:Якщо трикутник МНК дорівнює трикутнику КМН, то МН = КН, МК = КМ, тобто всі сторони трикутника однакові. Отже, периметр трикутника МНК складає:

П = МН + МК + КН = МК + МК + МК = 3МК

А оскільки МК = 8 см, то периметр дорівнює:

П = 3МК = 3*8 см = 24 см.

Отвечает Фролова Виктория.

Ответ:

Якщо трикутник МНК дорівнює трикутнику КМН, то МН = КН, КМ = МК, а також МНК = КМН.

Отже, периметр трикутника МНК дорівнює:

П = МК + МН + НК = КМ + КН + НК = 2МК + НК

Оскільки МК = 8 см, а МНК = КМН, то НК також дорівнює 8 см. Тоді:

П = 2МК + НК = 2(8 см) + 8 см = 24 см

Отже, периметр трикутника МНК дорівнює 24 см.

Объяснение: