ПЖПДПЖПЖПЖ ОЧЕНЬ НАДО З точки М до площини провели перпендикуляр МР і похилу МС. Знайти довжину

перпендикуляра, якщо похила нахилена до площини під кутом 30˚ і дорівнює 12см.

Ответы на вопрос

Отвечает Дьяченко Даниил.

Ответ:

опять ты

Объяснение:

гіпотенуза = 12 см

використаємо теорему проти кута 30°

а= 1/2b

MP= 1/2 12 = 6 см

довжина перпендикуляоа 6 см