Кути. 415. Знайдіть градуснi мiри кутів трикутника, якщо вони від- носяться як 2 : 3 : 5. 416. ​


Ответы на вопрос

Отвечает Дьяченко Владимир.

Ответ:

Нехай 1 кут = 2х, другий кут 3х, третій 5х. Сума всіх кутів в трикутнику = 180 градусів. Виходячи з цього  складаємо рівняння:

2х+3х+5х=180

10х=180

х=180:10

х=18

18·2=36 - перший кут

18·3=54 - другий кут

18·5=90 - третій кут

Объяснение:

Отвечает Нігда Оля.

Объяснение:

2х первый угол

3х второй угол

5х третий угол

сумма углов треугольника равна 180

2х+3х+5х=180

10х=180

х=180:10

х=18

2•18=36° первый угол

3•18=54° второй угол

5•18=90 ° третий угол