основою прямої призми є прямокутний трикутник один із сторін 15 см, а діагональ 17 см, висота

призми 10 см. Знайти об’єм призми.

Ответы на вопрос

Отвечает Пушин Дмитрий.

Ответ:

об'єм цієї призми дорівнює 1200 кубічних сантиметрів

Объяснение:

Ми знаємо, що діагональ прямокутника дорівнює 17 см, тобто за теоремою Піфагора:

15^2 + b^2 = 17^2

225 + b^2 = 289

b^2 = 64

b = 8 см

Тепер ми можемо обчислити площу основи:площа основи = 15 см * 8 см = 120 см^2

ми можемо знайти об'єм призми, помноживши площу основи на висоту:

об'єм = площа основи * висота = 120 см^2 * 10 см = 1200 см^3