Чому дорівнює площа круга,обмежена колом, довжина якого дорівнює 26п см Дуже срочно!


Ответы на вопрос

Отвечает Дмитриева Виктория.

Відповідь:

Отже, площа круга, обмежена колом, довжина якого дорівнює 26π см, дорівнює 169π см².

Пояснення:

Довжина кола обчислюється за формулою L = 2πr, де L - довжина кола, r - радіус круга. Якщо довжина кола дорівнює 26π см, то ми можемо знайти радіус круга: 26π = 2πr, або r = 13 см.

Площа круга обчислюється за формулою S = πr^2, де S - площа круга. Підставивши значення радіусу у формулу, отримаємо: S = π * 13^2 = 169π см².