Знайдіть третій, п'ятий і сотий члени послідовності (bn ), заданої i формулою и-го члена: bn = 0,1n

+ 0,3; СРОЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Зинкевич Максим.

Відповідь:

Задано формулу для i-го члена послідовності:

bn = 0.1n + 0.3

Для знаходження третього члена підставимо n = 3 у формулу:

b3 = 0.1 * 3 + 0.3 = 0.6

Отже, третій член послідовності дорівнює 0.6.

Для знаходження п'ятого члена підставимо n = 5 у формулу:

b5 = 0.1 * 5 + 0.3 = 0.8

Отже, п'ятий член послідовності дорівнює 0.8.

Для знаходження сотого члена підставимо n = 100 у формулу:

b100 = 0.1 * 100 + 0.3 = 10.3

Отже, сотий член послідовності дорівнює 10.3.

Отже, третій член послідовності дорівнює 0,6, п'ятий - 0,8, а сотий - 10,3.