Радіус кола, описаного навколо квадрата дорівнює 3√2см знайдіть площу квадрата. 9-тый клас. С

полным решением пожалуйста.

Ответы на вопрос

Отвечает Malina Alina.

Ответ:

Sкв=36cм²

Объяснение:

D=2*R=2*3√2=6√2см діаметр та діагональ квадрата.

Sкв=D²/2=(6√2)²/2=36см² площа квадрата.