Знайдіть скалярний добуток (2a+b)b, якщо |a|=4, |b|= 3, кут(a,b)= 60º.​


Ответы на вопрос

Отвечает Попов Роман.

Знайдіть скалярний добуток (2a+b)b, якщо |a|=4, |b|= 3, кут(a,b)= 60º.​

Пояснення:

(над векторами ставите символ вектора).

(2a+b)b=2аb+b²=

2|a||b|cos60°+|b|²=

2×4×3×0,5+3²=12+9=21

Відповідь : 21.