знайдіть площу сектора круга радіус якого дорівнює 5см якщо відповіний цьому сектору центральний

кут дорівнює 240градусів

Ответы на вопрос

Отвечает Ощепков Дима.

Ответ:         52 1/3 см².

Объяснение:

Дано

R=5 см

α=240°

---------

S сектора=?

Решение

S сектора =πR²α/360°.

S=π*5²*240°/360°=25(2/3)π = 50/3π = 3.14*(50/3) = 52 1/3 см².