Сторони трикутника дорівнюють 6 см, 7 см, 8 см, а периметр подібного йому трикутника становить

третину периметра даного трикутника. Знайти периметр подібного трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Абдильдин Амир.

Ответ:

7

Объяснение:

6+7+8=21/3=7