Якщо площа трапеції дорівнює 72 см^2, а її висота 8 см, то середня лінія трапеції дорівнює?

Допоможіть ​

Ответы на вопрос

Отвечает Белунина Снежана.

Відповідь:Отже, середня лінія трапеції дорівнює 9 см.

Пояснення:

За умовою маємо площу трапеції S = 72 см^2 та висоту h = 8 см. Можемо скористатися формулою для площі трапеції:

S = (основа 1 + основа 2) * h / 2

72 = (основа 1 + основа 2) * 8 / 2

Оскільки h = 8 см, то можна спростити формулу:

основа 1 + основа 2 = 18

Тепер можна знайти середню лінію:

середня лінія = (основа 1 + основа 2) / 2 = 18 / 2 = 9

Отже, середня лінія трапеції дорівнює 9 см.